Kudy k nám

Pro návštevníky

kudy_od_nadraziPokud přijedete vlakem,
vydejte se z nádražní haly směrem ke kostelu a dále pak směrem k hlavní silnici. Na světelném přechodu přejděte na pěší stezku (směr k obchodu Penny), dejte se doprava a pokračujte po pěší stezce až k lávce. Tu přejděte a dejte se doprava, až dojdete k světelné křižovatce, kde se vydáte třídou Legií doleva. Na první odbočce se dáte doprava do ulice Hakenova. Zhruba uprostřed napravo je odbočka do slepé ulice (zadní trakt Kulturního domu Vltava). Na pravé straně je brána vedoucí na dvůr, na kterém je budova divadelního klubu DS Scéna. 

Pokud přijedete autobusem,
Postupujte stejně, jako byste dorazili vlakem (autobus má konečnou u nádraží) a vydejte se směrem, kterým přijel autobus. 

Pokud byste jeli do Kralup nad Vltavou autobusem z Prahy, Mělníka nebo Neratovic (či jiných měst na trase), vystupte na zastávce Kralupy nad Vltavou - Lobeček. Kulturní dům Vltava je hned u této zastávky. Když obejdete blok a dostanete se do ulice Hakenova do zadní části kulturního domu, na pravé straně je brána vedoucí na dvůr, na kterém je budova divadelního klubu DS Scéna. 

 

 

 

 

Pro muzikanty s autem

autemPokud přijedete od Prahy,
tj. směrem od kruhového objezdu, pak první možnou ulicí za objezdem odbočte vpravo a dále podle mapky.

Pokud přijedete od řeky Vltavy,
pak na křižovatce se světly za Vltavou pokračujte rovně a za přechodem pro chodce řízeného světly odbočte vlevo. A dále opět podle mapky.

Poslední aktualizace: 4. 12. 2015