Kde nás najdete

Pro návštěvníky

Pokud přijedete VLAKEM, vydejte se z nádražní haly směrem ke kostelu a dále pak směrem k hlavní silnici (Mostní). Na světelném přechodu přejděte na pěší stezku (směr k obchodu Penny), dejte se doprava a pokračujte po pěší stezce až k lávce. Tu přejděte a dejte se doprava, až dojdete k světelné křižovatce, kterou přejděte rovně. Po levé straně po chvíli uvidíte kulturní dům.

Pokud přijedete AUTOBUSEM, postupujte stejně, jako byste dorazili vlakem (autobus má konečnou u nádraží) a vydejte se směrem, kterým přijel autobus. Pokud pojedete autobusem z Prahy, Mělníka nebo Neratovic (či jiných měst na trase), vystupte na zastávce Kralupy nad Vltavou – Lobeček. Kulturní dům Vltava je hned u této zastávky.

Pro muzikanty s autem

Pokud přijedete od Prahy, tj. směrem od velkého kruhového objezdu u Synthosu, pak druhou ulicí odbočte vpravo a dále podle mapky (Masarykova – Družstevní – Dr. E. Beneše – Hakenova).

Pokud přijedete po mostu přes Vltavu, pak na světelné křižovatce za mostem pokračujte rovně a za dalším přechodem pro chodce odbočte vlevo. A dále opět podle mapky.